ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

טיפול בדלקות אוזניים

טיפול בדלקות אוזניים

איך ניתן לטפל בדלקות הקשורות לאוזניים בצורה טבעית? מטופלים רבים אשר סובלים מדלקות אוזניים מוצאים את עצמם ללא מענה לאחר שקיבלו תרופות שונות נגד כאבים.   

דלקות באוזניים הם לא דבר של מה בכך, וטיפול לא מתאים או הזנחה בטיפול, יכולים לגרור בעיות נוספות ואף פגיעה ביכולת השמיעה של המטופל. דלקות אוזניים מתחלקות ל-3 סוגים הקשורים למיקום הדלקת:
 
– דלקות בחלק הפנימי של האוזניים.
– דלקות בחלק החיצוני של האוזניים.
– דלקות האוזן התיכונה.
 
אם אתם לא יודעים איזה סוג דלקת ממנה אתם סובלים, אתם יכולים להגיע לאבחון במרפאה מקצועית לרפואה משלימה על מנת שתקבלו אבחון וטיפול בדלקות אוזניים. 
 
איפה אפשר לעשות טיפול טבעי בדלקות אוזניים?
 
טיפול טבעי בדלקות אוזניים ניתן לעשות במרכז לרפואה משלימה הכולל מטפלים מתחומים שונים. השילוב הייחודי של טיפול רב-תחומי מאפשר לטפל בכמה בעיות היכולות לגרום לדלקות ולכאבים באוזניים. 
 
טיפול בנוזלים באוזניים ילדים
 
אחת הדרכים לטפל בדלקות אוזניים אצל ילדים היא דרך טיפול מונע. טיפול בנוזלים באוזניים ילדים ניתן לבצע לאחר אבחון של הבעיה. למה נוצרים נוזלים באוזניים? בגלל בעיה של אוורור באוזן התיכונה מופרשים נוזלים באופן טבעי באיזור האוזן התיכונה. זו הדלקת הנפוצה ביותר באוזניים אצל ילדים ובדר”כ הטיפול הוא תרופתי. האם הילד ממשיך לסבול,  כדאי לפנות למרכז לרפואה משלימה ולעבור אבחון יסודי ומעמיק על מנת למצוא את הפתרון המתאים ביותר. 
 
איפה אפשר למצוא טיפול בדלקות אוזניים בקרב ילדים?
 
אם אתם מחפשים טיפול בדלקות אוזניים בקרב ילדים, הגעתם למקום הנכון! מרכז רפאל לרפואה משלימה מאפשר לכם להביא את הילד או הילדה שלכם לטיפול מקצועי של מטפלים בעלי ניסיון. מרכז רפאל לרפואה משלימה קיים כבר למעלה מ-27 שנים ומטפל במאות מטופלים בכל שנה. טיפול בדלקות אוזניים באופן טבעי על-ידי טיפולים ברפואה משלימה, מומלצים לכל הורה אשר ילדו סובל מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות. 
 
מרכז רפאל לרפואה משלימה מציע – טיפול בדלקות אוזניים
 
לקביעת תור לטיפול בדלקת האוזניים שלכם או של ילדכם, השאירו פרטים באתר מרכז רפאל לרפואה משלימה, או התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף. צוות המרכז יסייע לכם לטפל בדלקות באופן אישי והמקצועי ביותר. 

דילוג לתוכן