ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

טיפול בכאבי גב בהריון

טיפול בכאבי גב בהריון

טיפול בכאבי גב בהריון היא משימה מורכבת, היות וישנם גישות טיפוליות או תרופות שאסורים במהלך הריון. טיפול בכאבי גב חזקים, כאבי צוואר וגב וכן כאבי צוואר וגב עליון היא המומחיות שלנו כדי לסייע לכם, במרכז רפאל לרפואה משלימה. אל תהססו ופנו אלינו עוד היום כדי לקבל מענה למצוקתכם עם כאבי הגב הטורדניים בהריון.

טיפול בכאבי גב חזקים

טיפול בכאבי גב חזקים יכולה להתבצע במגוון נקודות זמן בחיים, כגון טיפול בכאבי גב בהריון או לאחר לידה או לאחר מאמץ גופני.  כאבי צוואר וגב או  כאבי צוואר וגב עליון הם הנפוצים במסגרת כאבי גב בהריון ועבורם נדרש טיפול מתאים. אנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, יכולים להציע לכם שיטה לטיפול בכאבי גב בהריון. השיטה שלנו היא שיטה ייחודית לטיפול רב מערכתי שפותחה על ידי ד”ר רפי פרטר, לטיפול ממוקד עבורכם.

כאבי צוואר וגב

טיפול בכאבי גב בהריון לעיתים דורשת טיפול בכאבי גב חזקים ובין השאר, טיפול בכאבי צוואר וגב או כאבי צוואר וגב עליון. אנו כאן עבורכם כדי לסייע במסגרת טיפול בכאבי גב בהריון, כגון כאבי צוואר וגב, כדי למצוא את מקור הבעיה והיתרון שלנו הוא בסיוע במציאת דרכים להקטנת תלות בתרופות או בגישות כירורגיות.

כאבי צוואר וגב עליון

כאבי צוואר וגב עליון מתמקדים בחלק העליון של הגוף ויוצרים אי נוחות רבה, למשל בתקופת הריון. העומס על הרחם ועל אזור הגב יכול להשפיע על כאבים במקומות נוספים כגון בגב העליון ועל כן נדרש טיפול בכאבי גב בהריון, כדי להקל על הכאבים. טיפול בכאבי גב חזקים היא סוגיה נפוצה במסגרת טיפול בכאבי גב בהריון וכן בסוגי כאב נוספים כגון כאבי צוואר וגב וכן כאבי צוואר וגב עליון.

מה אנו מציעים עבורכם במרכז רפאל לרפואה משלימה?אנו מציעים לכם טיפול ייחודי המבוסס על שיטת ד”ר רפי פרטר, המטפלת במגוון רחב של בעיות רפואיות במקצועיות גבוהה, בגישה רב מערכתית ובמזעור השימוש בתרופות ובאמצעים כירורגיים למיניהם.פנו אלינו עוד היום, במרכז רפאל לרפואה משלימה, על מנת לקבל את הטיפול המתאים עבורכם במסגרת מגוון של טיפולים כגון: טיפול בכאבי גב בהריון, טיפול בכאבי גב חזקים, כאבי צוואר וגב וכן כאבי צוואר וגב עליון.אל תחששו, פנו אלינו בהקדם לקבלת הצעת מחיר במחירים נוחים ובשירות איכותי ומקצועי, והצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים שלנו, במסגרת טיפולים בכאבי גב, צוואר ועוד

דילוג לתוכן