ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

טיפול למגרנות

טיפול למגרנות

שוב חזרה המיגרנה? מי שלא סבל ממיגרנה במהלך חייו לא ידע כמה סבל זה יכול לגרום. מיגרנה יכולה להתחיל מכאב ראש חזק וקצר ועד לכאבי ראש ממושכים הגורמים להשבתה זמנית של האדם הסובל ממיגרנה. הטיפולים הקונבציונליים לעיתים רבות לא מצליחים לטפל בבעיה בצורה מוחלטת, אלא רק מחלישים את כאבי הראש לזמן מוגבל בעזרת משככי כאבים. כיום, ניתן למצוא טיפולים שונים מהרפואה המשלימה אשר שמים דגש על הבעיה ממנה נובעת המיגרנה. טיפול למגרנות הוא חשוב לאורח החיים של הסובל מהן, אשר יכולות לגרום לו לסבל רב במהלך השיגרה היומית. 
 
אבחון בעיית מגרנות
 
אחד השלבים החשובים ברפואה משלימה לטיפול באנשים הסובלים ממיגרנה הוא האבחון. האבחון מתבצע בשלב הראשוני של הפגישה עם המטופל, ולאחריו נקבע תהליך הטיפול בבעיית מגרנות והערכת מצב המטופל בסוף התהליך.
 
טיפול בכאבי ראש בצורה טבעית
 
לאנשים הסובלים ממיגרנה או מכאבי ראש חלשים יותר, יש אופציות לטיפול טבעי אשר אינו כולל כדורים להפחתת הכאבים. טיפול בכאבי ראש בצורה טבעית ניתן לקבל במרכז לרפואה משלימה הכולל מטפלים ממגוון מקצועות כגון:
 
– כירופרקטיקה.
– דיקור סיני.
– שיאצו.
– פיזיותרפיה.  
– רפלקסולוגיה.
– טווינה.
– נטורופתיה.
 
במרכז רפואה משלימה הכולל את כל הטיפולים הללו, ניתן לקבל טיפול רב-תחומי המאפשר טיפול מירבי לבעיית כאבי הראש שלכם. 
 
איך מקבלים טיפול בכאבי ראש חזקים?
 
כאמור, הטיפול הטוב ביותר הוא שילוב של כמה תחומים על מנת לפתור את הבעיה ולהפחית את הכאבים. טיפול בכאבי ראש חזקים ניתן לקבל במרכז רפאל לרפואה משלימה, אשר ממוקם בשכונת רמת אביב, בצפון העיר תל אביב. צוות המרפאה כולל מטפלים מנוסים ומקצועיים מתחומים שונים אשר יסייעו לכם לחזור לשיגרה בריאה ורגועה ללא כאבי ראש. לאחר האבחון הראשוני במרכז רפאל לרפואה משלימה, תוכלו לקבל טיפול למגרנות אשר יתאים במיוחד לבעיה שלכם.  
 
מרכז רפאל לרפואה משלימה בתל אביב מציע – טיפול למגרנות
 
מעוניינים להפסיק לסבול מהכאבים בראש? התקשרו עכשיו למרכז רפאל לרפואה משלימה וקבעו תור כבר לשבוע הקרוב! מרכז רפאל לרפואה משלימה מנוהל על-ידי ד”ר רפאל פרטר, כירופרקטר בכיר בעל שם עולמי בתחום הכירופרקטיקה. ד”ר פרטר משתמש בשיטת אבחון וטיפול ייחודית המאפשרת למטופלים לקבל טיפול טבעי ומקצועי. 
 

דילוג לתוכן