ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

כאבים בפרקים

כאבים בפרקים

כאבים בפרקים מתבטאים באדמומיות ולעיתים נפיחות, ויכולת תנועה מוגבלת. כאבים בפרקים יכולים להיות כאבים מקומיים כגון כאבי פרקים ברגליים או כאבים שיכולים להתבטא במספר מקומות בגוף, כגון כאבים ברגליים ובידיים. כאבי מפרקים בכל הגוף הם גם כאבים לא קלים, היוצרים סבל רב למטופל הסובל מהם.

אצלנו, במרכז לרפואה משלימה, נשמח לעזור לכם להקל על כאבים או להיפטר מכאבי פרקים למיניהם, במקומות שונים בגוף, עם צוות מטפלים מקצועי הזמין עבורכם, בכל שיטת טיפול שתבחרו, בהתאם ליסודות הרפואה המשלימה וללא גישות כירורגיות.

כאבי פרקים ברגליים
כאבי פרקים ברגליים הם כאבים בפרקים באזור הרגל.  כאבים בפרקים יוצרים סבל משמעותי וכאב כרוני, לעיתים, המקשה על פעולות הליכה ותנועה. כאבי פרקים אינם מוגבלים רק לכאבי פרקים ברגליים, ויכולים להיות גם  כאבים ברגליים ובידיים או כאבי מפרקים בכל הגוף. כאבים אלו ברגליים מגבילים מאוד את חופש התנועה ויוצרים אי נוחות רבה, בשגרה היומיומית.

כאבים ברגליים ובידיים
כאבים ברגליים ובידיים יכולים להיות בגלל סיבות מגוונות, כגון בגלל כאבים בפרקים כגון כאבי פרקים ברגליים או כאבים בפרקים של אזור הידיים. ייתכנו גם כאבי מפרקים בכל הגוף, שגורמים סבל ואי נעימות וכן חוסר אונים. כאבים משולבים בידיים וברגליים מגבילים את האדם בתנועתו ויוצרים מצב של חוסר אונים, וקושי להתמודד מול הסבל הנגרם מקושי התנועה בידיים וברגליים יחדיו.

כאבי מפרקים בכל הגוף
כאבי מפרקים בכל הגוף הם כאבים בפרקים של כל הגוף, כלומר גם כאבי פרקים ברגליים וגם כאבים ברגליים ובידיים ובעוד מקומות בגוף. המשמעות של כאבים בפרקים בכל הגוף היא תסכול מתמשך עקב הכאבים הרבים במספר מקומות רב בגוף האדם.

הפתרון האידיאלי לכאבי מפרקים במקום יחידני, כגון בידיים או ברגליים, או בכאבים חמורים יותר, כגון כאבי מפרקים בכל הגוף, ניתן לפנות לטיפול כירופרקטי ולהיעזר בחוכמת הרפואה המשלימה אצלנו, במרכז לרפואה משלימה. נוכל לספק לכם הקלה בכאבים ואפילו לאתר את מקור הכאב הראשוני ולטפל בו בצורה המקצועית ביותר עבורכם.

אל תחששו ותהססו, פנו אלינו כדי לטפל בכאבים שלכם בגישה טבעית רב מערכתית, ללא פולשנות כירורגית, ועל בסיס יסודות הרפואה המשלימה, ולפי שיטתו של ד”ר רפי פרטר, בשיטה שעובדת בהצלחה כבר 30 שנים ומעלה. נוכל לסייע לכם בכל סוגי כאבי המפרקים, בידיים, ברגליים או בכל הגוף. מטרתנו היא לעזור לכם להיפטר מהכאבים המטרידים ולזכות באיכות חיים טובה ובריאה עבורכם וליקיריכם.

דילוג לתוכן