ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

כאבי כתפיים

כאבי כתפיים

ישנן מספר סיבות אפשריות לגרימת כאבי כתפיים. כיוון שמפרק הכתף הוא אחד המפרקים הפעילים ביותר בגוף, באמצעותו אנו יכולים להגיע עם הידיים שלנו כמעט לכל חלקי גופנו. יחד עם עובדת היותו נייד, הוא לא מאוד יציב, לכן לעתים מופיעות בעיות בדמות כאבי כתפיים. במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים במגוון בעיות וכאבים, ביניהם כאבי כתפיים, כאבי צוואר, כאבי רגליים ומעניקים פתרון לכאבי ראש.

מפרקי הכתף שלנו מורכבים מארבעה חלקים מרכזיים שהם אחראיים על התנועתיות של הידיים. לעתים פגיעה  בגיד יכולה לגרום כאבי כתפיים. הסיבות לפגיעה ולהופעת כאבים הן רבות ומגוונות, החל מדלקות שונות ועד למחלות ניווניות שונות. קורה שמשתבש הסינכרון בין כל חלקי המפרק ונוצרת פגיעה בנקודה הכי חלשה בתוך מערכת המפרק. מרכז רפאל מעניק טיפולים למגוון כאבים שנגרו מסיבות שונות. מרכז רפאל לרפואה משלימה הוקם בשנת 1993, על ידי ד”ר רפאל פרטר, כירופרקטור, בעל מוניטין עולמי, מומחה לבריאות הגוף דרך עמוד השדרה, מטפל בתינוקות, ילדים, בני-נוער ומבוגרים, ומעל 30 שנות ניסיון וטיפול באלפי אנשים. המרכז נותן מענה למגוון רחב של בעיות, עם סיפורי הצלחה רבים, בפתרון כאבים ומחלות כרוניות, ללא מעורבות כירורגית, תוך הקטנה ומניעת השימוש בתרופות וכימיקלים וביצוע ניתוחים מיותרים.

עומס על שרירי הצוואר שנמשך זמן ארוך, יכול לגרום כאבי צוואר אשר עלול לשבש את שגרת החיים. בעידן המודרני, כאשר רובנו מבלים זמן ארוך מול המחשב, כאבים מן הסוג הזה הם די נפוצים, אך ניתנים לטיפול בקלות יחסית על ידי המומחים של מרכז רפאל. במרכז מציעים פתרון לכאבי ראש וגם פתרון עבור כאבי רגליים. ידוע כי כאבי שרירים, וכאב שרירי רגליים בפרט, הם כאבים מאוד נפוצים וניתן לחוש אותם לעתים קרובות. כירופרקטיקה נותנת מענה ראוי, היא הפתרון האידאלי לסוג כזה של כאב. הטיפולים המוענקים במרפאת רפאל מאפשרים להחזיר את הגוף לאיזון שאבד לו, להביא את המפרקים ואת השרירים ליציבות ולאיזון. הטיפולים הניתנים במרפאה יכולים לחסוך לכם הרבה הוצאות מיותרות ואף ניתוחים. הטיפולים שלנו נחשבים לבטוחים ולמעודנים, אך יחד עם זאת מאוד יעילים. הצוות המטפל שלנו יזכה אתכם ביחס אישי, בליווי מקצועי ועזרה משמעותית אשר תעניק פתרון לכאבים מהם הינכם סובלים.
 
דילוג לתוכן