הצוות

הצוות

מרלין גולדמן

בוגרת מכללת מדיסין לרפואה סינית עם התמחות בצמחי מרפא סיניים, רפלקסולוגיה ועיסוי רפואי. בסיום לימודיי התמחתי בשלל מחלקות בבית החולים "Guang An Men" בבייג'ין-סין. בעלת תעודת הוראה בינלאומית בהאטה יוגה מטעם "Yoga Life" של סנג'יב בהנות מדרמסאללה- הודו. תומכת לידה( דולה) מדריכת הכנה ללידה וספורטתרפיסטית מוסמכת מטעם בית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט.
בוגרת לימודי דיקור קרקפת יפני בשיטת YNSA
שיטת רפאל עבורי היא אפשרויות ללא סוף. שיטה המאחדת את כל המקצועות הרלוונטיים לטיפול באדם, בשלם. מטפלים שרואים בטובת המטופל, כך שבטיפול אחד ניתן לחוות מספר רב של מטפלים וטכניקות שונות המשולבות יחדיו למטרה אחת גדולה- לעורר את הגוף לריפוי פנימי, לבריאות. לצאת מהדפוסים שתוקעים את הגוף בכאב ובמחלה. להבריא את המטופל . התוצאות מדברות בעד עצמן.

דניאל פרטר

בוגר קמפוס ברושים לרפואה משלימה. מתמחה בטיפולי טווינא, דיקור סיני מסורתי, ושיטת קרניו סאקרל. מטפל בכיר במרכז רפאל לרפואה משלימה מזה 10 שנים. המרכז הוא הבית שלי והמקום שבו ביליתי את מרבית חיי עוד בטרם החלטתי ללמוד לטפל.
גדלתי והתחנכתי ברוח שיטת רפאל שמאמינה ב"חוכמת הגוף" וביכולת הריפוי הטבעית המולדת של הגוף. אני מאמין ביכולת של כל אדם שרוצה לייצר שינוי ושיפור בבריאות. לאורך כל שנות פעילות המרכז ועד היום מרגש אותי לפגוש דורות של משפחות של מטופלים שהצליחו בעזרת הכלים שלמדו מהמומחים השונים כאן לייצר ולתחזק שינוי אמיתי בבריאותם ובאיכות חייהם.

קרן שריג

מטפלת למעלה מ-12 שנה, בוגרת ברפואה סינית, מכללת קמפוס ברושים- אונ' תל אביב, בעלת הכשרות נוספות בתחום הטיפול במגע, רפלקסולוגית בכירה, מעסה רפואית, ומטפלת בשיטת הילינג.
אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה ולומדת כל יום מחדש על יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. במרכז רפאל אני מטפלת בכירה למעלה משנתיים. מרכז רפאל עבורי הוא קודם כל בית. מקום שמאפשר למטופל לעבור איתחול מחדש, באמצעות החיבור בין התודעה לבין הגוף והבנת שורש הבעיה , שיצרה את החסימה בגופו ובחייו , ועד להימצאות פיתרון הבעיה שמקורה ברפואה הטבעית, הפועלת על פי העיקרון ש"האדם הוא הרופא של עצמו", ועל הנחת היסוד שהגוף יודע לרפא את עצמו. באמצעות מגוון שיטות טיפול וטכניקות המטפלות בכל הרבדים הללו, בראיה הוליסטית.

ד"ר אוון גרשאטר

סיימתי את לימודי הכירופרקטיקה בארה"ב, לפני יותר מ 10 שנים. המשכתי בלימודי טכניקות טיפול שונות דיקור יבש, active release technique, kinesiotape, Gus Sha וקרניוסקראל.
צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים במשך 10 שנות העבודה שלי במרפאה בארה"ב - בעזרת כל טכניקות הטיפול האלה אני מאתר ומזהה ומטפל בעמוד השדרה, איזון יציבה וחוסרי איזון על מנת להביא את הגוף למצב שבו הוא מצליח למנף את יכולת הריפוי והבריאות שלו.
עם עלייתי לארץ עם משפחתי, הצטרפתי לצוות המטפלים המקצועי של מרכז רפאל ב 2019 במרכז רפאל גיליתי את מופלאות השילוב בין כל טכניקות הטיפול האלטרנטיביות לטובת בריאותו של המטופל. אנחנו עובדים כצוות מלוכד כשהמטרה היא לשחרר את הגוף מכל מה שמפריע לו להיות בריא על ידי שיתוף הפעולה המקצועי ביננו.
אני המאבחן הראשי של המרכז – ופוגש את המטופל בפעם הראשונה כשהוא מגיע אלינו עם מגוון רחב של תלונות על כאבים ומחלות. זה מרגש אותי כל פעם מחדש ללוות את המטופלים בתהליכים שהם עוברים במרכז רפאל עם שיטת רפאל – השיטה שמאמינה בבריאות, בריפוי טבעי ובאמונה שהכל אפשרי.

אליאל לוריא

בוגר מכללת קמפוס ברושים ברפואה סינית שמתמחה בטיפול שיאצו , כוסות רוח ודיקור ופורמולות.
בסיום לימודי נסעתי לסין להמשך התמחות בבית החולים״ Guan An Men” עבודה בכול מחלקות הרפואה הסינית אני מטפל בכיר מרכז רפאל כבר 4 שנים של למידה עשייה והתקדמות מרובה והרבה שמחה בהצלחות של המטופלים בתהליכים שלהם בדרך לבריאות , מרכז רפאל מעניק לאנשים מתנה של בריאות על ידי שילוב טכניקות מרובות של רפואה משלימה במגוון תחומים וביחד עם שיטת רפאל שדוגלת בעובדה שהאדם הוא הרופא של עצמו והגוף מרפא את עצמו מגיעים למקור הבעיה. לכולם מגיעה בריאות! צריך רצון וביטחון שזה אפשרי.

לימור אלג'ני

מטפלת ברפואה סינית. את לימודי רכשתי במכללת מירב. כבר 17 שנה מטפלת ואוהבת אנשים. ככל שיש יותר כלים וידע לטיפול כך הבריאות והריפוי באים לידי ביטוי. במרפאת רפאל השכילו להבין ששילוב טכניקות הכרחי לבריאות של האדם. כמטפלת חשוב לי לצאת מהקופסא ולרכוש ידע מעבר למה שלמדתי. אני שמחה שמצאתי מקום שבו אני מביאה את עצמי לידי ביטוי עם הביטחון הגובר בכל פעם שאני רואה את התוצאות החיוביות שהמטופלים חווים. זו זכות להיות חלק בתהליכים האלה.

יחזקאל קאשי

מטפל ראשי במרכז רפאל. בוגר מכללת תלתן לרפואה משלימה. מטפל בכיר בעיסוי רפואי ושיקום תנועה, אורטופדיה וספורט,טכניקות מנואליות,טווינה,דיקור סיני ודיקור יבש.
אני מרגיש שיש לי זכות לטפל ולסייע לאנשים, ובעבודתי במרכז רפאל מתאפשר לי לעשות זאת.
המרכז מאגד הרבה סוגי מטפלים,שיכולים להעזר אחד בהתמחויות של האחר,כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של הטיפול ולעזור למטופל להבריא ולחזור לתפקוד מלא.

ד"ר אריאלה דוידזון

ד״ר לכירופרקטיקה עם ניסיון של 13 שנים.
את לימודי הכירופרקטיקה סיימתי בברזיל ולאחר שעליתי ארצה לפני 10 שנים , עברתי השתלמויות בספרד ובארה״ב בהתמחות בספורטאים, תינוקות וילדים. העבודה במרכז רפאל חשפה אותי לעוד סוגים של טיפולים ובעיקר הראתה לי את התועלת הרבה בלשלב כירופרקטיקה עם עוד סוגי טיפולים אחרים שתורמים עוד יותר לשיפור בריאות המטופלים. אני מאוד שמחה שזכיתי להזדמנות לעבוד בצורה חדשנית עם צוות מדהים שעוזר רבות למטופלים.

דילוג לתוכן