כאבי ברכיים

המדריך המלא לטיפול בבעיות ברכיים

בעיות ברכיים

כאבי ברכיים נובעים בדרך כלל משתי סיבות עיקריות – טראומה/מכה/חבלה למפרק או תהליך שחיקה הדרגתי של המפרק. במקרה של טראומה, נוצר תהליך של דלקת, יכול לנבוע ממכה בקרסול או בירך, מגב תפוס או כתוצאה מחוליה בעמוד השדרה שזזה ממקומה. תהליך הפיצוי של טראומות פיזיולוגיות מהסוג הזה יכול להתבטא בכאבי ברכיים. תהליך שחיקה של הברך יכול להיווצר בכל מצב של חוסר איזון שקיים בגוף, בין צד ימין לשמאל כתוצאה מיציבה לקויה, או כתוצאה מחולשה של איבר פנימי. הברך, היא מפרק העיקרי הראשי של הגפה, ומושפעת מתהליכים שונים ומגוונים שאינם בהכרח קשורים ישירות לברך עצמה. במיוחד אצל אנשים שמתכופפים הרבה ועושים פעולות עם הברכיים, יורגש הכאב. טיפול תרופתי, זריקות או שאיבות של נוזלים יכולים להקל נקודתית, אך לא יפתרו את הבעיה כי מה שבאמת גרם לכאב עדיין נשאר בגוף. שחרור הטריגר/הסיבה האמיתית יאפשר לגוף לשחרר את הדלקת ולבנות את עצמו מחדש.

כאבי ברכיים אצל ילדים

כאבי ברכיים אצל ילדים היא בעיה לא פשוטה, במיוחד באוכלוסיית גיל זו, הרגישה יותר לכאבים למיניהם. יחד עם זאת, עם שיטת טיפול מתאימה, ניתן לטפל בבעיות ברכיים אצל ילדים, על מנת לתת להם סיכוי לטיפול מתאים בברכיים כואבות, ובכך להיפטר מבעיות ברכיים. כך הם יוכלו להמשיך לרוץ ולשחק בפעילויות מגוונות לגילם.

ברכיים כואבות

ברכיים כואבות הם חלק מהמכלול של בעיות ברכיים אשר גורמות לשיבוש שגרת החיים של האדם. כך, למשל, כאבי ברכיים אצל ילדים יכולים לפגוע בשגרת יומם, ועל כן טיפול טבעי בכאבי ברכיים יכול לסייע לשפר את איכות החיים, אצל ילדים ואצל מבוגרים.
לכן פנו אלינו , במרכז רפאל לרפואה משלימה, כדי שתוכלו להנות ממסורת בת יותר מ-30 שנה של רפואה מקצועית ואיכותית, בשיטת טיפול טבעית, לקהל לקוחותינו המרוצים.

מדוע להמשיך לסבול אם אפשר להפסיק את הכאבים כבר כעת, בשיטת טיפול ייחודית! אל תהססו וצרו עמנו קשר כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. בכך תוכלו להיפטר ממטרד מעיק של כאבי ברכיים ולהשיג איכות חיים הכי טובה עבורכם ולמענכם, לגברים ונשים כאחד, ובכל הגילאים.

בעיות בברך הם מטרד לכל דבר, היכול לפגוע בחיינו, מבחינת הגבלת תנועה פיזית במרחב, וכן מבחינת כאבים בברך. טיפול בכאבי ברכיים יכול להיות טיפול פולשני או טיפול טבעי, על מנת לטפל בבעיות בברך. לגבי כאבי ברכיים, טיפול מתאים עבורם הינו חשוב כדי לשפר את בריאותנו ולא להגביל את עצמנו מבחינת תנועה ומבחינת שביעות רצון מהחיים, עם בריאות תקינה.

בעיות בברך יכולות להקשות עלינו לזוז בבית, ברחוב או במקום העבודה, וכן לגרום לכאבים בדרגות שונות, עקב הבעיות בברך. חשוב לשים לב ולטפל בהקדם בבעיות בברך על מנת למנוע החמרת הבעיה והחרפתם. טיפול בזמן יוכל לסייע לשפר את איכות החיים ולתרום רבות לבריאותנו. יותר מכך, כאשר אנו בריאים וחיוניים, הרי שאז אנו מאושרים וחזקים יותר, וזה יתרון משמעותי לקבלת טיפול בהקדם, לפתרון בעיית כאבי הברך.

טיפול טבעי בכאבי ברכיים

בעיות בברך יוצרים אי נעימות לסובלים ממנה, ולגבי כאבי ברכיים, טיפול הולם יוכל לסייע להפחית בעיות בברך לאורך זמן. במסגרת כאבים בברך, טיפול טבעי יכול להתאים במסגרת טיפול בכאבי ברכיים ולכן אנו כאן עבורכם, במרכז רפאל לרפואה משלימה, על מנת לסייע לכם להשתחרר מהסבל והמועקה הנגרמים בעקבות כאבי ברכיים למיניהם. אנו מציעים לכם שיטה ייחודית רב מערכתית, שפותחה על ידי הרופא ד"ר רפי פרטר והיא זמינה לשימוש רפואי כבר יותר מ-30 שנה, עבור המטופלים.

לגבי כאבים בברך, טיפול מתאים יכול להפחית בעיות בברך ולשפר את איכות החיים ואת הבריאות הכוללת. בעיות בברך דורשות טיפול בכאבי ברכיים, ובסוגיה זו של כאבי ברכיים, טיפול טבעי יכול לעזור. טיפול טבעי יכול לסייע לכאבים בברך, טיפול הניתן אצלנו במרכז רפאל לרפואה משלימה. נוכל לעזור לכם לנוע בחופשיות וללא מגבלות כאבים ואי נוחות, ובכך להשיג את האושר שתמיד רציתם, עם בריאות תקינה ללא כאבי ברכיים. טיפול בכאבי ברכיים דורשת מומחיות ומקצועיות על מנת לטפל בבעיות בברך ואצלנו עובדים מומחים מקצועיים שיוכלו לסייע לכם בטיפול מיומן של בעיות בברך על כל סוגיהם. במסגרת כאבים בברך, טיפול מיומן הינו חשוב כדי לשוב לבריאות תקינה וללא הגבלת חיינו.
קיימים סוגי טיפול שונים עבור טיפול בבעיות ברכיים, ואחת האופציות היא טיפול טבעי בכאבי ברכיים. טיפול טבעי יכול לסייע לטפל בברכיים כואבות ולטפל בבעיות ברכיים מגוונות, למשל לטפל בכאבי ברכיים אצל ילדים. טיפול טבעי במרכז רפאל לרפואה משלימה,  לא כולל שימוש בחומרים כימיים ואינו כולל התערבות כירורגית, ולכן זה יכול להוות את שיטת הטיפול הבטוחה והמתאימה להשגת הריפוי המיוחל.

  • על ידי אבחון רב מערכתי שמתמקד בשני מישורים עיקריים, המכאניקה של הגוף והאברים הפנימיים ניתן לזהות את מקור הכאבים והדלקת ולהחליט על תוכנית טיפולים ייעודית לפתרון הבעיה. בדיקה מכאנית מתמקדת בבדיקת תנועתיות הקרסוליים, הברכיים והירכיים, כמו כן, גם  עמוד השדרה. האבחון אינו פולשני, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף.
  • בונים תוכנית אישית המשלבת סוגי טיפול שונים על פי הצורך, וכך, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, את זרימת הדם, מחזקים את המערכת החיסונית, ובכך משפרים את המצב המנטאלי ומפחיתים את הנזקים הנלווים שעלולים להיגרם, וכן, מונעים לא אחת שימוש ייתר בתרופות.
  • במקרים של בעיה מכאנית מתמקדים ביצירת תנועה וגמישות למפרקים, הגדלת טווחי תנועה ולימוד הגוף מחדש.
    מטרת הטיפול הינה יצירת תנועה וגמישות למפרקים, הגדלת טווחי תנועה ולימוד הגוף מחדש, על ידי כירופרקטיקה
    והאוסטיאופתיה.
  • אשר הבעיה נובעת מחולשה של איברים פנימיים, תוכנית הטיפול מתמקדת באיזון וחיזוק המערכות החלשות, ובכך משפרים את תפקוד הגוף ומשפרים/מונעים את כאבי הברכיים.

אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להבריא ולא לסבול מכאבים, אז מהרו ופנו אלינו כדי לקבל הזדמנות, עבורכם,  לחיים טובים יותר ובריאים יותר, ללא כאבים למיניהם.

לסיכום

אנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, יכולים להציע לכם מחירים הוגנים ואידיאליים, בשירות מסור ומקצועי, על מנת לסייע לכם בכאבי ברכיים טורדניים ומעיקים. למה לסבול עוד? פנו אלינו בהקדם כדי לקבל הצעת מחיר נוחה ומתאימה עבורכם, בטיפול טבעי איכותי, במיוחד עבורכם!

 
דילוג לתוכן