ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

בעיות בעמוד השדרה

בעיות בעמוד השדרה

בעיות בעמוד השדרה הן בעיות גב מגוונות, היוצרות בדרך כלל לכאבים לסובלים מבעיות אלו בעמוד השדרה. עמוד השדרה עובר לאורך כל גופנו, ובדך כלל בנוגע לבעיות בעמוד השדרה, נדרש טיפול כירופרקטי. לגבי כאבי גב, טיפול יעיל הינו טיפול שיכול להקל על הכאבי גב או כאבים בעמוד השדרה, היכולים ליצור אי נעימות רבה וסבל לאנשים שסובלים מכאבים אלו.

טיפול כירופרקטי
טיפול כירופרקטי הוא טיפול במסגרת הרפואה המשלימה, המתמחה בכאבי גב וכאבי עמוד שדרה, למיניהם. ניתן לטפל בבעיות בעמוד השדרה וכן בבעיות גב, באמצעות טיפול כירופרקטי. הטיפול מתבצע באמצעות כירופרקט המיומן לבעיות בעמוד השדרה וכאבי גב. טיפול של כירופרקט מיומן יוכל לסייע להפחית כאבים כרוניים בעמוד השדרה ובגב.

אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, ניתן לקבל טיפול כירופרקטי על ידי טובי המטפלים המקצועיים העובדים במרכז רפאל.

בעיות גב
בעיות גב הם חלק מהמכלול של בעיות בעמוד השדרה, ודורשות בדרך כלל, טיפולים מגוונים כגון טיפול כירופרקטי. בעיות בעמוד השדרה גורמות במקרים רבים לכאבי גב. טיפול מתאים בבעיות אלו יוכל לתרום להקלה משמעותית של הכאבים הבלתי נסבלים, ואפילו, במקרים מסוימים, יכול לרפא לחלוטין את הכאבים, על מנת שלא ישובו יותר להציק לאדם הסובל מכאבים אלו.

כאבי גב: טיפול
במסגרת כאבי גב, טיפול כירופרקטי יכול לסייע לטפל בבעיות בעמוד השדרה וכן בבעיות גב למיניהם. בעיות בעמוד השדרה יוצרות תסכול רב וכאבים מתמשכים לאנשים הסובלים מכך, ולכן חשוב לטפל בכך בזמן, על מנת שהבעיה הרפואית של כאבי גב או כאבים בעמוד השדרה, לא תחמיר, עם הזמן.

לשם כך, אנו כאן בשבילכם, במרכז רפאל לרפואה משלימה, עובדים עבורכם בשיטה ייחודית שפועלת כבר יותר מ-30 שנה והוכחה כמסייעת למטופלים רבים. שיטה זו שפותחה על ידי ד”ר רפי פרטר, מסייעת למטופלים רבים להשתחרר מעול כאבי גב וכאבים בעמוד שדרה, בשיטות פועלה טיפוליות מומסכות ומיומנות, המבוצעות על ידי טובי המטופלים במרכז רפאל לרפואה משלימה.

אל תמשיכון לסבול מכאבים, ופנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אידיאלית עבורכם, על מנת לטפל בכאבי גב כרוניים וכאבים מגוונים בעמוד השדרה, על ידי מיטב המטפלים המקצועיים שלנו. מובטח עבורכם שירות מקצועי ואדיב, מיומן וברמה גבוהה, מכל הלב. אל תהססו וגשו אלינו למרכז רפאל לרפואה משלימה, ותיווכחו לראות את סיפורי ההצלחה הרבים שלנו. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו, ותקבלו שירות ללא פשרות, במסירות רבה.

דילוג לתוכן