ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

כאבי דורבן

כאבי דורבן

כאבי דורבן הם כאבים נפוצים, ומי לא נתקל מספר פעמים בחייו בכאבי דורבן מציקים בכף הרגל, למשל בעקבות עמידה ממושכת או הליכה ממושכת. דורבן בעקב הרגל הוא הנפוץ ביותר, אך קיים סוג נוסף של דורבן והוא דורבן בקרסול. בכל מקרה, גם אם יש לכם דורבן בכף הרגל או דורבן בקרסול, אין ספק שזו בעיה מטרידה המשויכת לבעיות בכף הרגל.

דורבן בעקב הרגל
דורבן בעקב הרגל יוצר כאבי דורבן מעיקים ולא נעימים למי שסובל מכאבים אלו. כאבי דורבן, כגון דורבן בקרסול או דורבן בעקב הרגל, יוצרים אי נוחות משמעותית וכאבים הקשורים לבעיות בכף הרגל. בעיות אלו נובעות בעיקר בעקבות עמידה ממושכת או הליכה ממושכת, היוצרת שפשוף ומצב דלקתי בעקב הרגל, וזה למעשה הדורבן. למשל במקום העבודה, כאשר אנו עומדים זמן ממושך, הרי שאנו נמצאים בסיכון לדורבן בעקב הרגל.

דורבן בקרסול
דורבן בקרסול הוא דוגמא לכאבי דורבן, בנוסף לדורבן בעקב הרגל, שתואר לעיל. דורבן בקרסול יוצר בעיות בכף הרגל ואי נוחות קריטית. זה יוצר במקרים רבים תסכול וחוסר אונים.

על מנת לטפל בכאבי דורבן למיניהם תוכלו לפנות אלינו, במרכז רפאל לרפואה משלימה,  לקבלת הטיפול המיוחל ובכך להשתחרר מהכאבים המיותרים והבלתי נסבלים. אנו מציעים לכם טיפול מקצועי וללא פשרות על מנת שתוכלו להשתחרר מכאבי דורבן בעקב כף הרגל או כאבי דורבן בקרסול, ולצאת לדרך חדשה, נטולת כאבים.

בעיות בכף הרגל
בעיות בכף הרגל יכולות להיות בעיות מגוונות, והבולטת מביניהן מיוחסת לכאבי דורבן, כגון כאבי דורבן בעקב הרגל או כאבי דורבן בקרסול. אין ספק שכאבי דורבן תורמים לאי נעימות רבה ולתסכול, עקב הכאבים הנלווים לכך, ולכן יש לטפל בכך על מנת לטפל בכאבים אלו, ולשפר את איכות החיים.

אצלנו במרכז רפאל לרפואה משלימה, אנו עובדים בשיטה ייחודית בשיטה רב מערכתית, הפועלת כבר שלושים שנה ומעלה, לפי גישתו של ד”ר רפי פרטר, ובהתאם ליסודותיה של הרפואה המשלימה. אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, נוכלך להציע לכם מגוון טיפולים משלימים כגון: דיקור סיני, כירופרקטיקה, שיאצו ועוד.

כל הטיפולים אצלנו מיושמים על ידי מיטב המטפלים המקצועיים בתחומם, כדי שתוכלו להשתחרר מהכאבים ומהסבל הנגרם בעקבותם, ולזכות מחדש באיכות חיים בריאה, וכל זאת ללא תרופות וללא התערבות כירורגית.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר עוד היום ותוכלו להנות מטיפול מקצועי ומיומן עבורכם, בשיטת טיפול ייחודית הפועלת כבר עשרות שנים בהצלחה רבה.

דילוג לתוכן