ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

כירופרקט במרכז

כירופרקט במרכז

כירופרקטיקה היא תחום ברפואה המתמחה במערכת השלד. מומחיותו של כירופרקט במרכז הוא איתור בעיות פונקציונליות והבאתן לידי פתרון. כירופרקט במרכז מטפל בבעיות מפרקים, כתפיים, כאבי גב, עמוד השדרה ועוד. מרכז רפאל לרפואה משלימה הוקם בשנת 1993, על ידי ד”ר רפאל פרטר, כירופרקט במרכז, בעל מוניטין עולמי, מומחה לבריאות הגוף דרך עמוד השדרה, מטפל בתינוקות, ילדים, בני-נוער ומבוגרים, ומעל 30 שנות ניסיון וטיפול באלפי אנשים. המרכז נותן מענה למגוון רחב של בעיות, עם סיפורי הצלחה רבים, בפתרון כאבים ומחלות כרוניות, ללא מעורבות כירורגית, תוך הקטנה ומניעת השימוש בתרופות וכימיקלים וביצוע ניתוחים מיותרים.

מרכז רפאל נמצא באזור המרכז ומציע טיפולים של כירופרקט במרכז וכן כירופרקט בתל אביב. ד”ר רפאל פרטר הוא כירופרקט בת”א אשר נחשב כירופרקט מומלץ על ידי אלפי מטופלים מרוצים. ד”ר פרטר מטפל במגוון בעיות מפרקים בצורה יעילה וייחודית, אשר מביאה לתוצאות מצויינות תוך זמן קצר. כל מי שזקוק לרופא כירופרקט בתל אביב מוזמן להגיע למרכז רפאל, שם תקבלו אבחון וטיפול על ידי כירופרקט מומלץ. כירופרקט בת”א יכול לסייע במצבים של כאבי מפרקים, כאבי גב, כאבי גפיים ועוד.

כל מטופל זוכה לאבחון הבעיה על ידי בדיקה פיזית וכירופרקטית, במידת הצורך גם על ידי צילומי רנטגן ו CT. בסיום שלב האבחון, מחליטים על שלבי הטיפול שמתבצע תוך כדי שינוי בתנוחות הגוף על מנת לקבל אפקט מירבי מהטיפול. בדרך כלל המטופל יחוש הקלה כבר בטיפול הראשון. הכירופרקטיקה מומלצת בכל גיל ובכל מצב לא רק כטיפול בבעיה קיימת אלא גם כטיפול מונע וכתחזוקה שוטפת של הגוף. מדובר בשיטת טיפול יחסית חדשה שקיימת לערך כמאה שנים, אך יחד עם זאת יעילותה של השיטה מוכחת כמשפיעה לטובה על המערכות השונות של הגוף.

כך שאם קיימת בעיה בעמוד השדרה לצורך העניין, הדבר משפיע על הגוף כולו. צורת החיים המודרנית הביאה איתה הרגלים פחות בריאים, אנחנו מרבים בישיבה ממושכת מול מחשבים, מסתובבים עם ראש רכון לתוך המשכירים הסלולריים שלנו, רובנו חיים במתח. כל הדברים הללו גורמים לשרירים שלנו עומס יתר, צמצום תנועתיות ומתח שרירי. לא מפתיע שכל כך הרבה אנשים סובלים מכאבי מפרקים, לכן טיפול כירופרקטי כטיפול מונע הוא דבר שכדאי לעשותו.

דילוג לתוכן