ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

פריצת דיסק בגב

פריצת דיסק בגב

האם סבלתם בעבר, או אחד ממכריכם, מפריצת דיסק בגב? פריצת דיסק בגב, כגון פריצת דיסק בגב התחתון, יכולה לגרום לכאבי פריצת דיסק, כאבים חזקים שיכולים לגרום לסבל רב ולהגביל את התנועה הפיזית מבחינת הליכה וריצה.

מה ניתן לעשות במקרה של פריצת דיסק? טיפול בכאבי גב פריצת דיסק יכול להיות טיפול טבעי, כגון דיקור סיני או עיסוי רפואי, שיוכל להקל או לטפל במקרים של פריצת דיסק בגב. אנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, נוכל לספק לכם מגוון טיפולים טבעיים לטיפול בפריצת דיסק בגב.

טיפול בכאבי גב פריצת דיסק
פריצת דיסק בגב דורשת טיפול מתאים להקלה על הכאבים הנלווים אליה. פריצת דיסק בגב, למשל פריצת דיסק בגב התחתון, גורמת לכאבים עזים הנקראים כאבי פריצת דיסק, ומקשים על התפקוד היומיומי. טיפול בכאבי גב פריצת דיסק הוא טיפול טבעי שנוכל להציע לכם אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, עם שיטות טיפול איכותיות.

פריצת דיסק בגב התחתון
פריצת דיסק בגב, כגון פריצת דיסק בגב התחתון, יוצרת כאבי פריצת דיסק המקשים על ההליכה ויוצרים כאב רב לסובלים ממנה. טיפול בכאבי גב פריצת דיסק, בגב התחתון, יכול להיות במגוון שיטות טבעיות שאנו מציעים עבורכם כגון טיפולי דיקור סיני או טיפול בשיטות של הכירופרקטיקה , לשיקום מערכת העצבים ומערכת עמוד השדרה.

כאבי פריצת דיסק
פריצת דיסק בגב גורמת לכאבי פריצת דיסק, כגון פריצת דיסק בגב התחתון ודורשת מיומנות לטיפול בכאבי גב פריצת דיסק. פריצת דיסק בגב דורשת מיומנות של איש מקצוע כדי לטפל בה, כגון כירופרקט, אשר מיומן בבחינת הקשר בין מערכת העצבים לבן מערכת עמוד השדרה, וכך, באמצעות טיפול בבעיה של החוליות בגופנו, נוכל לרפא את החוליות הפגועות, וליצור הבראה מלאה של הגוף, ועקב כך גם של הנפש.

כירופרקטיקה היא תחום הריפוי של הנפש, המקשרת בין מערכת העצבים לבין מוחנו ולבין שאר האיברים בגופנו, כגון החוליות בגוף. הכירופרקטיקה מאפשרת לטפל במגוון של בעיות גב וצוואר, כנ”ל לגבי טיפול מתאים בבעיות של פריצת דיסק בגב, עבור ילדים ועבור מבוגרים.

אנו כאן, במרכז רפאל לרפואה משלימה, זמינים עבורכם,  כדי לענות לכל שאלה או בקשה, ולתת לכם את הטיפול הטוב ביותר, כדי שתחזרו לחיים בריאים ומאושרים, ובעיקר לחיים נטולי כאבי גב עקב פריצת דיסק, לילדים ולמבוגרים. נוכל להתאים לכם את שיטת הטיפול המתאימה, על מנת לסייע לריפוי אופטימלי שלכם, באופן הטוב ביותר.

דילוג לתוכן