ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

צוואר תפוס כרוני

צוואר תפוס כרוני

צוואר תפוס כרוני

צוואר תפוס כרוני היא בעיה קשה, היות והיא  מלווה בדרך כלל בכאבי צוואר כרוניים, כלומר כאבים הנמשכים זמן ממושך ללא מרפא ראוי. צוואר תפוס כרוני יכול להתבטא בכאבים חזקים בצוואר וכאבים בצוואר ובשכמות יכולים לגרום לאי נעימות רבה וסבל עקב הכאבים הנגרמים מכך.

טיפול בצוואר תפוס יכול להתבצע אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, בטיפול מסור ומקצועי על ידי מיטב המטפלים העובדים במרכז רפאל. נוכל לספק לכם את כל סוגי הטיפולים של רפואה משלימה, הרלוונטיים לצוואר תפוס כרוני.

כאבים בצוואר ובשכמות
כאבים בצוואר ובשכמות יכולים להחריף בחלק מהמקרים וליצור מצב של צוואר תפוס כרוני. מצב זה יוצר סבל מתמשך למטופל עקב כאבי צוואר כרוניים הנלווים למצב של צוואר תפוס כרוני. אנו בטוחים שאתם שואלים את עצמכם מה ניתן לעשות על מנת לטפל בבעיה של כאבים בצוואר ושכמות?

אנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, נוכל לספק עבורכם טיפול בצוואר תפוס, לכל סוגי הכאבים, החל מכאבים קלים ועד לכאבים כרוניים, על מנת לסייע לכם להחלים ולחזור לתפקוד מלא, בשגרת החיים היומיומית.

כאבי צוואר כרוניים
כאבי צוואר כרוניים הם בעיה מתמשכת של כאבים בצוואר ובשכמות, בעקבות מצב של צוואר תפוס כרוני. בעיה זו של צוואר תפוס כרוני יוצרת מועקה וחוסר אונים לסובלים ממנה, במיוחד לאור העובדה שכאבים כרוניים יכולים להימשך למשך תקופה ארוכה, ולגרום סבל רב וכאבים למטופלים הסובלים מבעיה זו.

טיפול בצוואר תפוס וכן טיפול בכאבי צוואר כרוניים יכול להתבצע אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, על ידי טובי המטפלים המקצועיים ובשירות מסור ואדיב, עד להחלמתכם.

טיפול בצוואר תפוס
טיפול בצוואר תפוס היא משימה לא פשוטה ודורשת מיומנות מקצועית על מנת להקל על כאבים בצוואר ובשכמות, ובמיוחד במצבים של כאבי צוואר כרוניים, הנלווים לצוואר תפוס כרוני. הטיפול בצוואר תפוס כרוני דורש מיומנות מקצועית ואת זה אנו נוכל לספק לכם במרכז רפאל לרפואה משלימה.

אנו עובדים בשיטה ייחודית בגישה רב מערכתית, שאותה פיתח ד”ר רפי פרטר, בגישה רפואית, על בסיס הרפואה המשלימה, בשיטה שהוכחה כיעילה, כבר למעלה מ-30 שנה. אנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר במחירים נוחים ואידיאליים, על מנת שתוכלו לזכות בטיפול מסור ומקצועי, אנו כאן בשבילכם ולמענכם, בכל שאלה או בקשה, ונשמח לסייע לכם להשתחרר מהכאבים, כגון כאבי צוואר למיניהם, וכן כאבי צוואר כרוניים מגוונים. פנו אלינו עוד היום ולא תתחרטו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן