ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

איזון לאחר לידה

איזון לאחר לידה

תהליך הלידה מייצר לעיתים קרובות עומסים פיזיים ונפשיים על היולדת. ההורמונים משתוללים בגוף והרבה מהיולדות חוות מנעד רחב של רגשות הכוללים אשמה, בושה, חוסר התאמה, כישלון, כאב, אי נוחות, ניתוק, ובידוד. גם הגוף עצמו חווה חולשה, עייפות. נשים רבות סובלות מכאבי גב תחתון, כאבי כתפיים וזרועות.

אחרי אבחון מדויק לפי ‘שיטת רפאל’ תקבע תוכנית טיפולים שמטרתה מתן תמיכה תוך שימוש בסוגי טיפולים שונים כדי לעזור להחזיר את הגוף למצב של איזון והרמוניה. לאזן את חילוף החומרים המואץ, לבנות את מערכת התמיכה של הגוף מחדש. הטיפולים מחברים את הגוף בחזרה לעוצמות שלו, לכוח שלו ומאפשרים ליולדת ולאמא הטרייה לעבור את החודשים הראשונים שלאחר הלידה עם היכולת לתפקד עם יותר כוח ויותר איזון רגשי.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים בהצלחה באיזון הורמונאלי אצל נשים, בכול תקופות החיים. 

  • באמצעות אבחון שאינו פולשני, בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור חוסר האיזון, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.
  • בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי הטיפול, בכללם: קרניו סקארל, רפלקסולוגיה, דיקור, ושיאצו, מחזקים ומשפרים את תפקוד המערכות הפנימיות, מסייעים לגוף לחזור לאיזון, ובכך גם מקלים משמעותית על הסימפטומים המטרידים, מפחיתים את הכאבים וכן, מונעים לעיתים שימוש ייתר בתרופות.
דילוג לתוכן