ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

שיטת רפאל

שיטת רפאל

שיטת רפאל הינה שיטת אבחון וטיפול ייחודית רב-מערכתית, אשר פותחה על ידי ד”ר רפאל פרטר, ומיושמת מעל 30 שנה בקשת רחבה של בעיות רפואיות, ביניהן: כאבי גב ובעיות מפרקים, כאבי ראש ומגרנות, בעיות עיכול ומעיים, הפרעות קשב וריכוז, דלקות אוזניים נשנות, טיפולי פוריות ותמיכה בהיריון, פציעות ספורט, קשיי גיל המעבר והגיל השלישי, קשיי שינה, חרדות, פחדים ועוד.

שיטת רפאל פותחה בהתבסס על ניסיון של אלפי מקרים, והצלחתה נובעת משילוב – אבחון מדויק של מקור הבעיה, לצד בניית תוכנית טיפולית אישית, מבוססת התמחות רב-תחומית, המקנה לא רק הקלה בכאבים ובסימפטומים בגינם המטופל הגיע, אלא גם פתרון לשורש הבעיה – ובמקרים רבים, הקטנת השימוש והצורך בתרופות או באמצעים כירוגיים.

במוח קיים מנגנון טבעי מולד, “כוח התחדשות”, שבבסיסו הגנטי, מסוגל ואמור לתקן ולחדש את הגוף. שיטת רפאל ‘מעוררת’ מנגנון זה להחזרת הגוף ליכולתו הטבעית – לזהות ולרפא מוקדים המפריעים לו להיות במיטבו.


שלבי הטיפול בשיטת רפאל לגבי הטיפול:

1.  אבחון רב מערכתי
2.  בניית תוכנית טיפולים מותאמת
3.  הערכת מצב לאחר מחזור טיפולים מוגדר

האבחון לפי שיטת רפאל, משלב ממצאים של 3 בדיקות:

1.  בדיקת חוליות ועמוד השדרה
2.  בדיקת דופק ולשון
3.  בדיקת מערכת השרירים


​בתהליך אבחון מעמיק ומדויק, מאותרים מקורות ושורשי הבעיה ומותאמת תוכנית אישית ואופטימאלית הכוללת בניית מערכת טיפולים ייעודית המשלבת מספר כלים מתחום הרפואה המשלימה, כגון: כירופרקטיקה, שיאצו, רפלקסולוגיה, קרניו-סקראל, דיקור סיני, טווינה, נטורופתיה ויוגה.

הקו המנחה של ד”ר רפאל פרטר:

באמצעות שיטת רפאל מטפלים בהצלחה רבה ב: פעוטות וילדים,  בני נוער, נשים, אוכלוסיית גיל הזהב וספורטאים, בקשת רחבה של בעיות, בתחומי שונים: השלד והמפרקים, מערכות הגוף הפנימיות, בעיות נוירולוגיות, בריאות הנפש. 
בעיות נפוצות המטופלות במרכז: כאבי גב וצוואר, פריצת דיסק, עקמת, כאבי ראש ומגרנות, דלקות אוזניים, שליטה בסוגרים, הפרעות קשב וריכוז, בריחת סידן, דיכאון וחרדות, בעיות הורמונאליות, תופעות גיל המעבר, הפרעות שינה ועוד.

שיטת רפאל מתבססת על הערך והעיקרון שכוח החיים הינו מנגנון הריפוי הפנימי איתו באנו לעולם. 

(ראו מאמר של Epoch Times, אודות חוקרים אשר גילו רשת תעלות מסתורית שמייצרת את התאים המאפשרים לגוף לרפא את עצמו – ומזרימה אותם לכל מקום שנדרש)…מכאן…


כוח החיים שולט בגוף ובנפש, מכוון אותם ושומר על איזונם. אחד מהכלים הבולטים שבהם נעזרת שיטת רפאל היא הנשימה המודעת. מתוך ההבנה, שהנשימה אינה צריכה להיות תהליך אוטומטי חסר מודעות, אלא גם ובעיקר אמצעי להשיג שליטה בתודעה, ומכאן שליטה בחיים. נשימה מודעת מרגיעה את מערכת העצבים ומאפשרת לתודעה להיות חופשית, ועל ידי כך מרוכזת וממוקדת יותר. כחלק מהטיפול מנחה המטפל את המטופל, ונותן לו כלים לתרגול והפנמה של נשימה מודעת, המבוצעים בזמן הטיפול ולעיתים גם בבית.

דילוג לתוכן