שיטת רפאל

שיטת רפאל הינה שיטת אבחון וטיפול ייחודית רב-מערכתית, אשר פותחה על ידי ד"ר רפאל פרטר, ומיושמת מעל 30 שנה בקשת רחבה של בעיות רפואיות, ביניהן: כאבי גב ובעיות מפרקים, כאבי ראש ומגרנות, בעיות עיכול ומעיים, הפרעות קשב וריכוז, דלקות אוזניים נשנות, טיפולי פוריות ותמיכה בהיריון, פציעות ספורט, קשיי גיל המעבר והגיל השלישי, קשיי שינה, חרדות, פחדים ועוד.

שיטת רפאל פותחה בהתבסס על ניסיון של אלפי מקרים, והצלחתה נובעת משילוב – אבחון מדויק של מקור הבעיה, לצד בניית תוכנית טיפולית אישית, מבוססת התמחות רב-תחומית, המקנה לא רק הקלה בכאבים ובסימפטומים בגינם המטופל הגיע, אלא גם פתרון לשורש הבעיה – ובמקרים רבים, הקטנת השימוש והצורך בתרופות או באמצעים כירוגיים.

במוח קיים מנגנון טבעי מולד, "כוח התחדשות", שבבסיסו הגנטי, מסוגל ואמור לתקן ולחדש את הגוף. שיטת רפאל 'מעוררת' מנגנון זה להחזרת הגוף ליכולתו הטבעית – לזהות ולרפא מוקדים המפריעים לו להיות במיטבו.


שלבי הטיפול בשיטת רפאל לגבי הטיפול:

1.  אבחון רב מערכתי
2.  בניית תוכנית טיפולים מותאמת
3.  הערכת מצב לאחר מחזור טיפולים מוגדר

האבחון לפי שיטת רפאל, משלב ממצאים של 3 בדיקות:

1.  בדיקת חוליות ועמוד השדרה
2.  בדיקת דופק ולשון
3.  בדיקת מערכת השרירים


​בתהליך אבחון מעמיק ומדויק, מאותרים מקורות ושורשי הבעיה ומותאמת תוכנית אישית ואופטימאלית הכוללת בניית מערכת טיפולים ייעודית המשלבת מספר כלים מתחום הרפואה המשלימה, כגון: כירופרקטיקה, שיאצו, רפלקסולוגיה, קרניו-סקראל, דיקור סיני, טווינה, נטורופתיה ויוגה.

הקו המנחה של ד"ר רפאל פרטר:

באמצעות שיטת רפאל מטפלים בהצלחה רבה ב: פעוטות וילדים,  בני נוער, נשים, אוכלוסיית גיל הזהב וספורטאים, בקשת רחבה של בעיות, בתחומי שונים: השלד והמפרקים, מערכות הגוף הפנימיות, בעיות נוירולוגיות, בריאות הנפש. 
בעיות נפוצות המטופלות במרכז: כאבי גב וצוואר, פריצת דיסק, עקמת, כאבי ראש ומגרנות, דלקות אוזניים, שליטה בסוגרים, הפרעות קשב וריכוז, בריחת סידן, דיכאון וחרדות, בעיות הורמונאליות, תופעות גיל המעבר, הפרעות שינה ועוד.

שיטת רפאל מתבססת על הערך והעיקרון שכוח החיים הינו מנגנון הריפוי הפנימי איתו באנו לעולם. 

(ראו מאמר של Epoch Times, אודות חוקרים אשר גילו רשת תעלות מסתורית שמייצרת את התאים המאפשרים לגוף לרפא את עצמו – ומזרימה אותם לכל מקום שנדרש)…מכאן…


כוח החיים שולט בגוף ובנפש, מכוון אותם ושומר על איזונם. אחד מהכלים הבולטים שבהם נעזרת שיטת רפאל היא הנשימה המודעת. מתוך ההבנה, שהנשימה אינה צריכה להיות תהליך אוטומטי חסר מודעות, אלא גם ובעיקר אמצעי להשיג שליטה בתודעה, ומכאן שליטה בחיים. נשימה מודעת מרגיעה את מערכת העצבים ומאפשרת לתודעה להיות חופשית, ועל ידי כך מרוכזת וממוקדת יותר. כחלק מהטיפול מנחה המטפל את המטופל, ונותן לו כלים לתרגול והפנמה של נשימה מודעת, המבוצעים בזמן הטיפול ולעיתים גם בבית.

מה מציעים לך ברפאל?

למה שיטת רפאל עובדת?

השיטה מצליחה לממש את הפוטנציאל הטמון בנו.

השיטה מצמצת את הפער בין איפה שרצית להיות לבין איפה שמצאת את עצמך כרגע.

השיטה משלבת טיפול רב מערכתי: רפואה אלטרנטיבית, תנועה, תזונה ומודעות.

השיטה ייחודית הודות לשיתוף פעולה מקצועי בין מגוון מומחים, הנרתמים יחד במרכז בריאות אחד, להצלחת כל טיפול.

השיטה עובדת על כל הגוף ומייצרת זרימה בריאה בין כל המערכות השונות.
השיטה פותחת את כל החסימות שנוצרו בין המוח לגוף ומאפשרת זרימה של 3 הקצבים בגוף: זרימת דם, זרימת רוח וזרימת נוזל תוך שדרתי.

השיטה מאפשרת לך לשמור על גוף בריא בזכות יצירת תקשורת תקינה בין המוח לגוף. זרימת תקשורת בצורה יעילה מאפשרת להצליח לרפא את ליקויי הגוף והנפש.

השיטה מלווה אותך לכל החיים ומלמדת אותך איך להקשיב לגוף, לזהות אותות מצוקה גופניות ולעזור לגוף להתחדש ולרפא את עצמו.

איך מצליחים לגרום לגוף לרפא את עצמו?

בזכות אבחון מדויק – המתבטא ביכולת יוצאת דופן, לזהות את מקור הבעיה שלך ולהתאים לה טיפול אפקטיבי, המתייחס למערכות הגוף השונות כיחידה תפקודית אחת.

בזכות טיפול אישי – המותאם לך לאחר אבחון מקור הכאב. האבחנה האישית מאפשרת התאמה מדויקת של תכנית טיפול מקיפה, המחזירה לגוף את יכולת הריפוי הטבעית.
הטיפול מבוסס על שיטת רפאל ומתבצע תוך שיתוף פעולה בין צוות המרכז, הכולל את טובי המומחים בתחומי הרפואה המשלימה: כירופרקטיקה, שיאצו, רפלקסולוגיה, קרניו-סקראל, דיקור סיני, טווינה, נטורופתיה ויוגה.

בזכות יכולת ריפוי עצמית – המתקבלת לאחר שאנו מצליחים להחזיר לגוף את הזרימה והאיזון. כתוצאה מכך, מצליח הגוף לייצר פתרונות אפקטיביים לסימפטומים שונים בכוחות עצמו.
כבר מעל ל-30 שנה, אנחנו זוכים לראות את המטופלים שלנו נהנים משמירה על אורח חיים בריא ומתגברים על ליקויי הגוף, במקרים שהרפואה הקונבנציונאלית לרוב אינה פותרת.

בזכות פתרון מוכח – שמושג הודות לשיטת רפאל המבוססת על כך  שהיכולת לרפא אותך קיימת בך. במרכז רפאל מעוררים את יכולת זו ומעניקים לך כלים מעשיים להצלחת הריפוי.

בזכות ההנאה שלנו מהבריאות שלך – עד היום טיפלנו בהצלחה   באלפי מטופלים שסבלו מבעיות גב ופרקים, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות עיכול ומעיים, הפרעות קשב וריכוז, דלקות אוזניים, אי פוריות, פציעות ספורט, גיל המעבר והגיל השלישי, קשיי שינה, חרדות, פחדים ועוד.

כמוך, גם הם סבלו בעבר מכאבים. כמוהם, גם לך מגיע להחזיר לעצמך את השליטה על הגוף ועל הבריאות שלך.

איך אנו עוזרים לך?

כשיש לך כאב, אנחנו מומחים בזיהוי מקור הבעיה והתאמה מדויקת של טיפול המאפשר לגוף להבריא את עצמו, ללא צורך בניתוחים או תרופות מיותרות.

אנחנו מטפלים בכל מערכות הגוף ולא רק בכאב עצמו וכך מחזירים לגוף את היכולת להתגבר על כל מיני סימפטומים ולהתחדש בכוחות עצמו.

המומחים ברפאל מתאימים לך את הטיפול האפקטיבי ביותר עבורך. שיטת הריפוי, מבוססת על הגוף שלך. במהלך הטיפולים, אנחנו מדריכים אותך איך להשתמש בגוף בצורה נכונה, לאזן את הגוף ולהחזיר את היכולת של גוף בריא להתגבר על כאב.

צוות רפאל

במרכז רפאל מצליחים לזהות את מקור כל החולשות של הגוף. חולשות אלה עלולות לגרום לבעיות גב ופרקים, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות עיכול ומעיים, הפרעות קשב וריכוז, דלקות אוזניים, אי פוריות, פציעות ספורט, גיל המעבר והגיל השלישי, קשיי שינה, חרדות, פחדים ועוד. 

היכולת שלנו לדעת מה גרם לכאב או למחלה שלך, היא זו שמאפשרת לנו להעניק טיפול מדויק ולעזור לך להבריא.

דילוג לתוכן