ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

כאבים ברגליים

כאבים ברגליים

כאבים ברגלים יכולים לנבוע מסיבות מגוונות, כגון עמידה ממושכת או נפילה או פציעה כלשהיא.  אין ספק שכאבים ברגליים, כגון כאבים בשרירי הרגליים או כאבי שרירים בידיים וברגליים, משפיעים על התפקוד היומיומי, ופוגעים באיכות החיים הנורמטיבית של האדם. כאבים חזקים ברגליים יכולים להחליש את האדם, ולהקשות עליו לבצע פעולות יומיומיות שאליהן הוא הורגל לבצעם בעבר.

כאבים ברגליים בהחלט פוגעים באיכות החיים ולכן יש לטפל בכך בהקדם, על מנת שכאבי הרגליים לא יחמירו עוד יותר.

אצלנו, במרכז רפאל לרפואה משלימה, תוכלו לקבל טיפול בהקשר לכאבים ברגליים, על כל סוגיהם, כדי לקבל הקלה ושחרור מהכאבים הבלתי נסבלים. נוכל לסייע לכם בכל סוגי הטיפולים של רפואה משלימה על מנת לשחרר אותכם מהכאבים הבלתי נסבלים, ולרפא אותכם מכאבים אלו, בשירות מסור מכל הלב.

כאבים בשרירי הרגליים
כאבים בשרירי הרגליים הם סוג של כאבים ברגלים, והם גורמים לכאבים חזקים ברגליים. כאבים ברגלים הם לא נעימים ויוצרים אי נוחות רבה, בדומה לכאבים נוספים כגון כאבי שרירים בידיים וברגליים. כאבים בשרירי הרגליים יוצרים כאבים וסבל רב, ולעיתים גם מקשים על פעולות נורמטיביות של הליכה וריצה, בשל כאבי השרירים החזקים.

כאבי שרירים בידיים וברגליים
כאבי שרירים בידיים וברגליים הם כאבים נפוצים, בנוסף לכאבים ברגלים וכאבים בשרירי הרגליים, לדוגמא. כאבים ברגלים יכולים להתבטא גם בכאבים חזקים ברגליים, ברמה גבוהה של כאבים קשים, היכולים לפגוע בתפקוד היומיומי. כאבי שרירים בידיים וברגליים יכולים להיווצר עקב תנועה לא נכונה של היד או הרגל, או עקב פציעה וכדומה. אין ספק שכאבי שרירים בידיים וברגליים יוצרים אי נעימות וקושי לתפקד, ועל כן חשוב לטפל בבעיה זו, כדי לחזור לרמת חיים בריאה.

כאבים חזקים ברגליים
כאבים חזקים ברגליים הם סוג של כאבים ברגלים, כגון כאבים בשרירי הרגליים הגורמים סבל למטופלים בעלי כאבים אלו, ותחושות של חוסר אונים, לנוכח מצבם. כאבים ברגלים או כאבי שרירים בידיים וברגליים, יכולים להשפיע לרעה על התפקוד ועל מצב הרוח של האדם הסובל מכאבים אלו, בשרירי הידיים ו/או הרגליים. על כן חשוב לטפל בבעיות של כאבים ברגליים ו/או בידיים, כדי לחזור לתפקוד נורמלי בהקדם האפשרי.

במרכז רפאל לרפואה משלימה נוכל לספק לכם שיטה טיפולית בגישה רב מערכתית הפועלת כבר יותר מ-30 שנה, עם המון לקוחות מרוצים, בשיטה הפועלת לפי מסורת הרפואה המשלימה, ובהתאם לחזונו של מפתח השיטה הנ”ל, ד”ר רפי פרטר. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו ותקבלו טיפול מקצועי ואדיב עבורכם.

דילוג לתוכן