ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב

074-767-94-09

א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00

HE / EN / RU

HE / EN / RU

ורטיגו

ורטיגו

במונחים רפואיים, ורטיגו הוא סוג מסוים של סחרחורת – תחושה שאתה או הסביבה שלך נעים או מסתובבים למרות שבמציאות אין באמת תנועה. הסחרחורת הסיבובית בדרך כלל מתייחסת לשני היבטים – הפרעה באיברי שיווי המשקל באוזן הפנימית, בחלקים של המוח או מסלולי עצב תחושתיים.

התקפי ורטיגו, נפוצים פי שניים אצל נשים מאשר אצל גברים, בדרך כלל מופיעים אצל אנשים מבוגרים יותר ולרוב מתעוררים ללא סיבה ידועה. בעוד שרוב המקרים הם ספונטניים, התקפי ורטיגו יכולים להופיע אחרי – פגיעת ראש, זרימת דם מופחתת באזור מסוים של המוח (איסכמיה vertebrobasilar), ניתוח אוזניים או מנוחה ממושכת במיטה.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
במרכז רפאל לרפואה משלימה, רואים בהתקפי הוורטיגו, ביטוי לחולשה וחוסר איזון במערכות הגוף ו/או הנפש. ועל-כן, שמים דגש על טיפול בשורש הבעיה – לגורם להתקפים, וכך מונעים לא אחת התקפים חוזרים או שימוש יתר בתרופות.

  • באמצעות אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.
  • בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי טיפול שונים, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, זרימת הדם, היציבה, שיווי המשקל ובכך מסייעים לגוף להתמודד עם התופעה.
דילוג לתוכן